Apartamenty przy Plaży

Apartamenty przy Plaży to zespół trzynastu 2-pokojowych apartamentów rozmieszczonych na różnych kondygnacjach Apartamentowca „Continental” w Krynicy Morskiej. Położenie apartamentowca pozwala podziwiać Zalew Wiślany z jednej strony i wody Morza Bałtyckiego z drugiej. Apartamenty zostały wykończone z niezwykłą starannością i pieczołowitością tak aby mieli Państwo poczucie obcowania z miejscem niepowtarzalnym i wyjątkowym. Jesteśmy przekonani, że wnętrza naszych apartamentów nie zawiodą Państwa oczekiwań a nawet pozytywnie zaskoczą. Apartamenty wyposażyliśmy we wszystko, co jest niezbędne do udanego wypoczynku. W każdym apartamencie znajdą Państwo dobrze wyposażoną kuchnię, piękną łazienkę i gustownie wykończone pokoje.więcej
Troska i Bezpieczeństwo

Nasza Filozofia

Zapewniamy całodobową ochronę i monitoring ogrodzonego kompleksu. Elektronicznie sterowana brama daje poczucie komfortu, a podziemny garaż zapewni autu cień w słoneczne dni i pozwoli na jego bezpieczne przechowanie. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych zabezpieczyliśmy gniazdka elektryczne, a stolarkę okienną wyposażyliśmy w specjalne klamki z kluczykami aby nie zostały przypadkowo otwarte przez naszych najmłodszych gości. Zapewniamy opiekę rezydenta, który nie tylko zatroszczy się o odpowiednie przygotowanie apartamentu i wydanie kluczy, ale również udzieli wszelkich informacji i pozwoli Państwu poczuć się jak w domu.

DLACZEGO WARTO

Kilka Powodów

Nasze apartamenty położone są w odległości około 100m od pięknej, piaszczystej plaży. Apartamenty są monitorowane przez cały rok i posiadają ogrzewanie na wypadek chłodniejszych dni jesienią czy wczesną wiosną. W apartamentach nie wolno palić, tak aby osobom niepalącym nie przeszkadzał pozostawiony zapach dymu papierosowego. W apartamentowcu znajduje się winda dzięki czemu łatwo dostać się do apartamentu nawet z ciężkim bagażem. Pod budynkiem znajduje się podziemny garaż. W apartamentach zapewniamy bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu. Jesteśmy przekonani, że nasze apartamenty spełnią Państwa oczekiwania i tym samym poszerzą Państwo grono naszych zadowolonych Klientów.

Call Now Button